درباره ما

شركت صنايع الكتروپمپ رايان توليد كننده انواع الكتروپمپ هاي شناوربراي چاه عميق ، نيمه عميق و همچنين كار در محيط دريا با در نظر گرفتن استاندارد هاي لازم و شرايط اقليمي متفاوت در بخش هاي كشاورزي ، صنعتي و خدماتي مي باشد. شركت در سال 1362 تاسيس گرديده و ماحصل سي سال تجربه در اين صنعت منجر به توليد الكتروموتورهاي با قدرت 5/5 تا 350 اسب بخار و پمپ هايي با ميزان آبدهي از 10 تا 650 متر مكعب در ساعت مي باشد.

محصولات ويژه اين شركت قابليت نصب در چاه هاي داراي ماسه ، املاح ، نمك و خورندگي اسيدي را دارند و براي آب دريا نيز مناسب و قابل استفاده مي باشند. اين شركت موفق به اخذ نشان استاندارد از سازمان استاندارد ايران گرديده و داراي گواهينامه ISO9001 : 2008 موسسه معتبر TUV آلمان مي باشد. از سال 1380 بر اساس قرارداد انعقاد قرار دادهايي با پنج شركت توليد كننده برتر اروپايي(ايتاليايي) ، دامنه محصولات قابل ارائه به نحو مطلوبي افزايش يافت كه در ذيل مورد اشاره و توضيح قرار مي گيرند. توجه زياد بازار به محصولات توليدي رايان نمايانگر رشد دائمي ، پايبندي ، توانايي و حسن شهرت اين شركت مي باشد. ما بر اين باوريم كه رضايت و اطمينان خاطر مشتريان ، دستاورد گرانقدري است كه تنها با همراهي و پشتيباني مشتريان و ارائه خدمات مطلوب به آنان از مرحله تصميم گيري و انتخاب محصول مورد نظر تا نصب و بهره برداري قابل دستيابي است.

پس از بررسي مجموعه حاضر چنانچه هر كدام از محصولات توجه شما را جلب نمود و نياز به اطلاعات كامل تري داشتيد ، با واحد مهندسي فروش صنايع الكتروپمپ رايان تماس حاصل نماييد.

ما كيفيت خود را در تمامي مراحل اين فرايند تضمين مي كنيم.

 

 

 

 

 

 

شركت كالپدا ايتاليا كه انواع الكترو پمپ هاي سانتريفيوژ را در مدل هاي مختلف عرضه مي نمايد واين محصولات توليدي مشترك ، با نام (CALPEDA-RAYAN) ارائه ميگردد.


شركت كووركو كه الكتروموتورهاي شناور تك فاز به قدرت 0/37 تا 2/2 كيلووات و سه فاز به قدرت 0/37 تا 7/5 كيلووات با قطر خارجي 4 اينچ و الكتروموتورهاي پايه دار به قدرت 0/18 تا 22 كيلووات با دورهاي 700 ، 900 ، 1450 و 2900 را توليد مي نمايد و محصولات توليدي مشترك ، با نام (COVERCO-RAYAN) ارائه ميگردد.


شركت لوئيز كه انواع فيلتر هاي آب و بوسترپمپ خانگي و كليد تحت فشار را عرضه ميدارد و محصولات توليدي مشترك ، با نام (LUISE-RAYAN) ارائه ميگردد.


شركت ايمرا كه منابع تحت فشار با ظرفيت 8 تا 1000 ليتر به صورت ايستاده و افقي با فشار كاري 10 و 16 بار و منابع ويژه پكيج هاي ديواري را توليد مينمايد و محصولات توليدي مشترك ، با نام (IMERA-RAYAN) ارائه ميگردد.


شركت پي - ام كه الكتروموتورهاي شناور تك فاز به قدرت 0/37 تا 3/7 كيلووات و سه فاز به قدرت 0/37 تا 7/5 كيلووات با قطر خارجي 4 اينچ و الكتروپمپ كف كش به قطر خارجي 5 اينچ را توليد و محصولات توليدي مشترك ، با نام (PM-RAYAN) ارائه ميگردد.